Güleryüzlü Hizmet...

2000 yılında kurulmuş olan , DATEKS TEKSTİL PAZARLAMA SAN.ve TİC.LTD. ŞTİ. tekstil sektörüne toptan satışlar yapmaktadır. Dateks tekstil , sektör seviyesi üst seviyelerde olan satış ve yönetim kadrosuyla Tekstil memnuniyetini üst seviyelerde tutmak en büyük ilkesidir.Dateks Tekstil kurulduğu yıldan günümüze kadar ev tekstili dalında Türkiye ve dünyada´ki bütün yenilikleri takip ederek güncel , yenilikçi ve dinamik bir şekilde devam etmektedir.

Tül perde ve aksesuar üretiminin yanı sıra toptan satışlarımızla hizmetinizdeyiz. Dateks Tekstilin ana hedefi ev tekstilinde yeni modalar temin edip makul bir maliyetle birleştirerek kendisine duyulan güveni, müşteri memnuniyetine ve mutluluğuna dönüştürmektir.

Dileğimiz müşterilerimize mükemmel hizmet sunarak Dateks Tekstil’in Pazar payını adım adım arttırmak ve müşterilerimize uzun vadeli ortaklığa ve kazan/kazandır mantığına dayalı bir sistem oluşturup hayata geçirmektir. Dünya pazarında beklentileri karşılamak doğrultusunda entegre olmak da ideallerimiz arasındadır.

Sizce hangisi?
Zengin ürün çeşitliliği içerisinde ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz bir adres…

Ev tekstilinde birbirinden farklı yüzlerce farklı model, renk ve ebatta ürünleri bünyesinde barındıran DATEKS, size ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatını sunuyor. Yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek…