Geniş ürün yelpazesi

Ev tekstilinde birbirinden farklı yüzlerce farklı model, renk ve ebatta ürünleri bünyesinde barındıran DATEKS, size ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatını sunuyor.

Ekonomik çözümler

Dateks Tekstilin ana hedefi ev tekstilinde yeni modalar temin edip makul bir maliyetle birleştirerek kendisine duyulan güveni, müşteri memnuniyetine ve mutluluğuna dönüştürmektir…

Neden Dateks?

Tül perde ve aksesuar üretiminin yanı sıra toptan satışlarımızla hizmetinizdeyiz.Tekstil aksesuarları alanında binlerce çeşit DATEKS TEKSTİL güvencesi ile sizleri bekliyor.

DATEKS TEKSTİL

2000 yılında kurulmuş olan , DATEKS TEKSTİL PAZARLAMA SAN.ve TİC.LTD. ŞTİ. tekstil sektörüne toptan satışlar yapmaktadır. Dateks tekstil , sektör seviyesi üst seviyelerde olan satış ve yönetim kadrosuyla Tekstil memnuniyetini üst seviyelerde tutmak en büyük ilkesidir.Dateks Tekstil kurulduğu yıldan günümüze kadar ev tekstili dalında Türkiye ve dünyada´ki bütün yenilikleri takip ederek güncel , yenilikçi ve dinamik bir şekilde devam etmektedir.

Tül perde ve aksesuar üretiminin yanı sıra toptan satışlarımızla hizmetinizdeyiz. Dateks Tekstilin ana hedefi ev tekstilinde yeni modalar temin edip makul bir maliyetle birleştirerek kendisine duyulan güveni, müşteri memnuniyetine ve mutluluğuna dönüştürmektir.

ÜRÜNLER

HABERLER

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.